Důležité informace před startem

04.04.2018

Zájem o běh pro Kulíšky je neuvěřitelný, proto se na Vás obracíme s prosbou, aby jste si přišli vyzvednout startovní balíčky co nejdříve a přijeli nejlépe MHD nebo v rámci tréninku na kole. Registrace na místě bude z kapacitních důvodů omezena.                                                    Výdej startovních balíčků zahajujeme již v 8:30 hod. Těšíme se na Vás!!!Občerstvení na trati

Na trase 10km se můžete těšit na občerstvovací stanici na pátém kilometru.

Na trase pro Hobíky Vás čeká občerstvovací zastávka pivovaru Hasič.

STARTOVNÍ BALÍČKY

společně s čipem časomíry Championchip budou pro online přihlášené vydávány ve dvou výdejních oknech budovy v areálu dělnického domu, kde závodníci naleznou zázemí s šatnou, sprchou a občerstvením (foto budovy naleznete na stránce: trasy)

PARKOVÁNÍ

Přechodné parkoviště pro účastníky běhu je zajištěno na ulici Hraničky od křižovatky Jana Zrzavého směrem na Jistebník. Dopravu bude řídit městská policie spolu s dobrovolníky. Prosím neparkujte na vyznačených závodních tratích.  

Občerstvení

Milí závodníci. Můžete se těšit na polévku a nápoj v ceně startovného( foto výdejního místa naleznete na stránce: trasy), dále na bohaté občerstvení v restauraci Dělnický dům (v prostoru startu a cíle) a v restauraci U Machů( https://hospudkaumachu.cz/.            


Foto koutek

V areálu startu a cíle nezapomeňte navštívit fotokoutek (zdarma!). Skvělá fotografka Zuzana Stavinohová se bude těšit na jednotlivce, skupiny a především na Kulíšky (jak malé, tak i ty odrostlejší).

Medaile

Už jsou na světě! My se těšíme, až Vám tyto nádherné kousky zavěsíme po doběhu do cíle na krk. Děkujeme firmě STYLE Floor Products s.r.o. Foto meailí naleznete na stránce:Galerie.